Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!!

2 posters
YazarMesaj
[AsO]Admin
.
.
[AsO]Admin

Rep : 250369
Teşekkür : 119995

Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!! Empty
MesajKonu: Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!!   Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!! EmptyPaz Kas. 01, 2009 9:24 pm

Arkadaşlar ben eskiden San Andreas adında bir fay hattı duymuştum. Batı Kaliforniya Sahili boyunca uzanan bir fay hattı. Araştırdım ama resim vb. bulamadım. Dün "Deprem: 10.5" filmini izledim ve bir de ne göreyim ! Hemen NG Atlasını çıkardım ve inceledim. İnternetten Google Earth'ı indirdim.Serial vs. buldum ve araştırmaya koyuldum.

--------------------------------------------------------------------------------

Sırlar Çözülüyor...

Hepinizin bildiği gibi şehir isimleri;

Los Santos --> Los Angeles
San Fierro --> San Francisco
Las Venturas --> Las Vegas

Tamam, bunları biliyoruz. Bir de San Andreas fayının nerede olduğunu ve üzerindeki şehirleri inceleyelim...

Yukarıdaki San Andreas fayının bir bölümü.Bir de üzerindeki şehirlere bakalım..

Bu üç şehrin de aynı fay hattı üzerinde olması değil de, bu fay hattının isminin San Andreas olması beni çok şaşırttı. Ayrıca araştırmanın sonunda vereceğim resim ile şehirlerinin yerlerinin oyundaki gibi olduğunu kanıtlayacağım.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu fay hattını daha önce çok araştırdım ama sadece filmde tam olarak gördüm. Umarım yararlı olmuştur
http://gtamod.eniyiforum.net
WerderWeremem
Er
Er

Rep : 579960
Teşekkür : 0

Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!! Empty
MesajKonu: Geri: Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!!   Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!! EmptyPaz Kas. 22, 2009 3:52 am

vaaay harbi güzel :D

Şehirler Ayrıntılı Bilgi ..!!
1 sayfadaki 1 sayfası