Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi)

YazarMesaj
ilayda
Acemi Er
Acemi Er
ilayda

Rep : 43
Teşekkür : 0

Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi) Empty
MesajKonu: Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi)   Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi) EmptyPaz Kas. 01, 2009 7:35 pm

Arkadaşlar 2-3 gündür sürekli gta 4 ün dosyalarıyla uğraşıyorum nasıl kasmadan oynarım diye.Ve olduda.Şu anda sabit 15-16 fps alıyorum.Arada bir 19-20 bile oluyor.Şimdi yapitığım işlemlere geçelim

1-) http://www.speedyshare.com/329153984.html
verdiğim linkteki dosyayı indirin.Sonra gta 4 ün klasörüne atın.
Masaüstünde sağ tıklayıp yeni bölümünden kısayol oluşturun.
Öğenin konumu bölümüne "X:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\Contig.exe" -s yazın(X yerine oyunun kurulu olduğu sürücüyü yazın)
Not: Bu kısayol herkezde farklı olabilir.nereye kurduysanız oyunu ona göre ayarlayabilirsiniz.
Sonra yaptığınız kısayolu çalıştırın.Böyle bir ekran gelecek.

Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi) Adszuxw

Bu biraz uzun sürüyor.Bekleyin.

2-) http://www.gtainside.com/en/download.php?do=download&id=23475

Bu linkteki dosyayı indirin.İçindeki Farclip klasöründeki timecyc.dat dosyasını ...Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\pc\data klasörüne atın.

Visual settings deki visualsettings.dat dosyasınıda ...:\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\data klasörüne atın.

Bu işlem Gta 4 ün grafiklerini düşürüyor ve fps arttırıyor.

3-) http://rapidshare.com/files/285574220/commandline.txt.html
Burdaki dosyayıda gta 4 ün yüklü olduğu klasöre atın.
Not:Bu dosya grafikleri minimum ayarlara getirir.Ve çözünürlüğü düşürür.Bu dosyayı oyuna attıktan sonra sakın oyun menüsündeki ayarlardan grafik ayarlarını ellemeyin sonra bozuluyo ayarlar.Çözünürlüğü ayarlamak için

Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi) Adszvqx

Burda işaretli sayıları değiştirin.Mesela 800 e 600 için illkine 800 ikinciye 600 yapın.
Not :Çözünürlük arttıkça kasma artar.

4-)En son patch leri kurun ve o patch e uygun cr*ck kullanın.Benim tavsiyem razorunki.bazı arkadaşlar internet kafeyi kullanamıyorlar diye 1.0.4.0 oyunda başka versiyonun cr*ck ini kullanıyorlar.İnternetten ararsanız bulabilirsiniz.

5-)Oyuna girdiğinizde esc ye basıp Display dan Aydınlığı ayarlayın.Sonra çok karanlık oluyor.

6-)Ram sorunu çekenler oyunu açtıktan sonra Alt Tab ile oyunu aşağı indirip Rockstar social club ı kapatın.Oyuna devam edin

7-)Oyuna girdiğinizde esc ye basıp game menüsünden clip capture yi off yapın.bu oyunun 30-45 saniyelik kayıtları yapmasını engeller ve birazda olsa işlemci tasarrufu yapar

Sonuç :
İnet Pentium D 805 Smithfield çift çekirdekli 2.66 ghz işlemci
2gb Ram ve
GeForce 6600 256 mb ekran kartı ile sabit 15-16 fps alıyorum.Bazen 20 yi bile görüyorum.
Not:Oyununuz bozulursa sorumlusu değilim.Bende gayet güzel çalıştı

Benchmark sizi yanıltmasın oyun içinde fps artıyor.

Resimler:
Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi) Adszozh
Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi) Aast

Kesinlikle ALINTI DEĞİLDİR.Resimler yazı ve commandline dosyası bana aittir.Config dosyasınıda ben upload ettim.Sadece 2 bölümdeki mod ALINTIDIR

Not:TEŞEKKÜR ETMENİZ YETER.İSTEDİĞİNİZ YERDE YAYINLAYABİLİRSİNİZ.SADECE ALTINA ADIMI YAZIN ..İlayda Diye :)

En son Pasaklı_CoCuK tarafından Paz Kas. 22, 2009 12:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Konu Sabit)
http://suuperisi-fm.tr.gg/

Gta 4 Düşük Grafik Yüksek Performans(Yeni Bilgiler Geldi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GTA Snow Andreas (Yılın ilk karı GTA'ya düştü)[Yeni Resimler geldi]
» PGBoost ve SnQBoost - SÜPER!!! - GRAFİKTE YENİ DEVRİM - RESİMLER GELDİ! 60 FPS
» GTA San Andreas Ultra Grafik Modu.! (GTA 4 Gibi Oluyor.!)
» Otobüscü 2.bölüm geldi !!!
» GTA Prison Break [İlk Trailer Geldi!!]